איך תטמיעו פרופיל אינסטגרם באתר או בבלוג שלכם?

כשהחלטתי לבנות את הבלוג ‘אינסטגרם קפה’ לא היה לי ספק שהוא ישב על פלטפורמת וורדפרס לבניה וניהול אתרים, אני מעריצה מושבעת של וורדפרס וכל מי שמתייעץ איתי בנוגע לבלוגים ואתרים כאלה ואחרים אני מיד ממליצה בחום על וורדפרס כמובן. הסיבות עיקריות לכך הן:

1. מערכת ידידותית למשתמש.
2. מערכת נוחה לקידום במנועי חיפוש, כולל תוספים מתאימים לכך.
3. נראות ונגישות.
4. קהילה גדולה ואינספור קבוצות תמיכה ומדריכים ברשת.
5. אינספור תוספים ואפשרויות פשוטות (כמעט) להעלות כל תוכן שתחלמו עליו.

בקיצור… אני מכורה.

את הפוסט הנוכחי החלטתי להקדיש לנושא של הטמעת אינסטגרם פיד בבלוגים ובאתרים. אם אתם מעוניינים להגדיל את כמות העוקבים שלכם באינסטגרם ודאי שתרצו להגדיל את החשיפה של פרופיל האינסטגרם שלכם דרך האתר או הבלוג שאתם מנהלים.
יש 2 אפשרויות שבהן אני משתמשת נכון להיום בהטמעה של אינסטגרם באתר שלי:

אפשרות #1 הטמעה רנדומלית של הפיד או של התמונות האחרונות שהעלינו לאינסטגרם אשר תופיע בסייד באר של האתר או בפוטר למטה.
פלאגין אינסטגרם

אפשרות #2 הטמעה של תמונה ישירות מ- instagram.com לתוך פוסט באתר שלנו.

כדי לבצע את האופציה הראשונה נצטרך להוריד תוסף מיוחד, יש המון תוספים לאינסטגרם בוורדפרס, החוכמה להוריד את התוסף הכי טוב ושימושי עבורינו. אני משתמשת בתוסף שנקרא אינסטגרם פיד. תוסף אינסטגרם לוורדפרס נכנסים לאזור חיפוש תוספים או פלאגינים בפאנל הניהול, מקישים בחיפוש instagram feed ומתקינים את התוסף המבוקש של smash balloon. תוסף אינסטגרם לוורדפרס לאחר שהתקנו אותו ניגש לערוך אותו בצורה הרצויה לנו. תחילה יש לאתר את ה accees token שלנו. לכידה 6 עושים קסטומיזציה ואז מעתיקים את הקוד שנראה כך: אינסטגרם פיד את הקוד המקוצר הזה “נדביק” בסייד באר, באזור הוידג’טים – נבחר תיבת טקסט ולתוכה נדביק את הקוד שיצרנו. נשמור ונבדוק את התוצאה באתר. על מנת לבצע את האפשרות השניה של הטמעת תמונה ישירות מהאינסטגרם לפוסט שלנו נצטרך לבצע פעולה פשוטה מאוד, נפתח חלון מוסף באתר אינסטגרם נקודה קום, נכנס לפרופיל שלנו, נבחר את התמונה שאותה אנחנו מעוניינים להציג בפוסט, נלחץ על שלושת הנקודות שמופיעות בצד ימין מתחת לתמונה, נבחר באופציית embed נעתיק את הקוד לתיבת הפוסט שאותו אנחנו עורכים במצב של טקסט וזה הכל. צריכה להתקבל התוצאה הבאה:

Summer tails #almamysoul A photo posted by IRAHOK (@irahok) on

תגובות פייסבוק

תגובות

אודות הכותב הצג את כל הפוסטים

מלי אמסלם

מלי אמסלם

האתר הוקם ע”י מלי אמסלם, חוקרת אסטרטגיות שיווקיות באינטרנט. בשנה האחרונה התמקדה מלי בנושא “סיפור המותג” – Brand Storytelling, והגיעה למסקנה שאינסטגרם הוא הפלטפורמה הכי חזקה היום ליצירת סיפור מותג אותנטי ומעודד מעורבות. מלי מתמחה בבניית בלוגים בפלטפורמת וורדפרס, בדרכי הכתיבה והשיווק שלהם.

אינסטגרם קפה הוא בלוג שנכתב לטובת בעלי עסקים ואנשי תוכן

מטרת פרטים נוספים...

תגובה אחתלהשאיר תגובה

  • הי

    שאלה ? האם זה חוקי להראות תמונות של הגולשים באתר דרך חיבור האנסטגרם לאתר ?

    יש לך אולי דוגמאות ממותגים שעשו את השילוב הזה ?

    הרבה תודה

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם באתר. שדות חבה מסומנים ב- *